Galop Wear


Kilka słów o nas

Marka Galop Wear ruszyła w 2019 roku. Zaczynaliśmy skromnie – od szycia po nocach ochraniaczy na ogon 🙂 .  Wszystko – od pomysłu, poprzez projekt, krojenie i szycie – robiliśmy sami.  Setki godzin spędzonych na tworzeniu koncepcji, szyciu prototypów, testach, dały nam ogromne doświadczenie. Po pewnym czasie, zdecydowaliśmy się oddać szycie w bardziej profesjonalne ręce. Na ten moment wszystkie nasze produkty są projektowane i szyte w Polsce. Nie ma co ukrywać, że dzięki temu, jakość naszych produktów jest naprawdę wysoka. 


Moglibyśmy godzinami przekonywać Was, jak bardzo kochamy konie. Jak bliskie sercu są nam klimaty przesiadywania w stajni, włóczenia się po lasach, galopowania na łąkach. Jak bardzo uspokaja nas dźwięk żucia siana, jak stukot kopyt zwraca naszą uwagę zawsze, nieważne gdzie jesteśmy i co robimy. Ale kogo z Was to nie rusza? Łączy nas przecież wspólna zajawka! My koniarze po prostu wiemy o co w tym chodzi.


Za marką Galop Wear stoją dwie osoby – Ania i Marek. Jesteśmy małą firmą jeździecką, która stara się projektować rzeczy odróżniające się od tych, dostępnych obecnie na naszym rynku. Też macie wrażenie, że jako jeźdźcy jesteśmy skazani na jeden styl i ze trzy kolory 😉 ? Chcemy to zmienić! My nie kopiujemy, my siadamy sobie w stajni i zastanawiamy się, co by było fajne i praktyczne. Ciągle pracujemy nad nowymi produktami. Cały czas poszerzamy naszą ofertę. I co ważne, sami testujemy nasze produkty, pytamy naszych znajomych o opinie. Tworzymy też dla siebie. 


Będzie nam miło, jeżeli będziecie chcieli dołączyć do naszego teamu #galop. No i do zobaczenia gdzieś w stajni czy w terenie! 🙂

Artykuł wyprzedany Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.